Oto jak wielka jest siła słowa: tam gdzie go zabraknie, znika świat (Olga Tokarczuk)

Komentarze

Bohater

Rafał 2015-11-28
Dużym plusem pracy jest to, że pokazałeś bohatera z dobrej i złej strony. Czytelnik dzięki temu może stwierdzić czy utożsamia się z postacią, czy też nie. Zawsze przyjemniej czyta się książkę, kiedy przeżywamy historię bohatera razem z nim. W przyszłości z pewnością sięgnę po tę książkę.

Re:Bohater

Szymon D. 2015-11-28
Jestem podobnego zdania. Wydaje mi się, że przedstawienie bohatera z obu stron jest najlepszym sposobem na zachęcenie do lektury.

Powieść..

Andrzej 2015-11-20
Autor pracy idealnie przedstawił główne wątki lektury nie rozwijając ich, równocześnie wzbudził ciekawość odbiorcy i zachęcił go do głębszego zapoznania się z książką. Osobiście bardzo zainteresowałem się tą powieścią i zamierzam ją przeczytać.

19 razy...

Oskar 2015-11-19
Przedstawiłeś najważniejsze wątki bez niepotrzebnego zagłębiania się w samą fabułę, opisując raczej główne motywy przedstawione przez autora - i bardzo dobrze. Co do samej książki, mam nadzieję że jest tak ciekawa, jak się wydaje (i że będę miał czas ją przeczytać). Szczególnie ciekaw jestem sarkastycznych uwag narratora i dokładniejszej kreacji głównego bohatera.

Re:19 razy...

Szymon D. 2015-11-28
Sarkastyczne uwagi narratora to jeden z atutów tej książki. Serdecznie zachęcam do zapoznania się z nią, gdyż liczne przypisy John'a Green'a tworzą z niej niewyobrażalnie przyjemną lekturę.