Oto jak wielka jest siła słowa: tam gdzie go zabraknie, znika świat (Olga Tokarczuk)

Komentarze

Salonik

S.O. 2016-10-17
Był to mój pierwszy salonik w którym brałam udział, a za razem (i niestety) ostatni. Jest doskonałym sposobem na przerwę w lekcji, a za razem miłe spędzenie czasu wśród uczestników. Liczę na to ze kiedyś w przyszłości będę mogła jeszcze uczestniczyć w kolejnym saloniku.

Salonik

U. 2016-10-17
To był kolejny salonik, w którym brałam udział i jednocześnie najlepszy. Najbardziej podobały mi się występy p. Fidury i p. Dąbrowskiej. Uważam, że za każdym razem nauczyciele powinni brać czynny udział w saloniku. Było to ciekawe doświadczenie, mogli się oni poczuć tak jak my, uczniowie. Niestety był to mój ostatni salonik.

Salonik Poetycki

Mateusz 2016-10-17
Po tym III Saloniku mogę stwierdzić, że najbardziej urzekło mnie w nim to, jak świetnym sposobem przedstawiania poezji okazało się zestawianie ze sobą jednocześnie wierszy napisanych przez mężczyzn i kobiety. Pozwalało to dostrzegać różnice w pojmowaniu przez poszczególnych poetów i poetki pojęcia miłości i nie tylko. Bardzo mnie zaskoczył występ p. Bożeny Fidury, który dodał dodatkowej magii salonikowi. Jestem bardzo zadowolony, że mogłem uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu.

komentarz

Kasia 2016-10-17
Niestety w tym roku nie mogłam być na saloniku poetyckim. Wierzę jednak, że tegoroczna odsłona tego wydarzenia była równie świetna, co poprzednie! :)

Re:komentarz

autor 2016-10-17
Żałuj naprawdę :P
Najlepsza edycja saloniku :D

pierwszy raz

bb 2016-10-17
Był to mój pierwszy salonik poetycki i było na nim super, dobrze dobrane wiersze, szkoda tylko że to był mój ostatni salonik i że we wcześniejszych nie brałem udziału.

Te-Saloniki

Oskar 2016-10-17
Osobiście byłem miło zaskoczony ogólną organizacją i poprowadzeniem Saloniku. Całość rzeczywiście stanowiła spektrum stanowisk obu płci. Osądzając po samej tematyce mógłbym nawet zrezygnować z uczestnictwa, ale na szczęście nie zostałem przebity przez ignorancką myśl. Nie żałuję ani chwili spędzonej na przygotowywaniu się do tego wydarzenia, powiem więcej - może właśnie dlatego aż tak dobrze będę to pamiętał. Ciężko będzie to przebić za rok, ale mam nadzieję że jeszcze tu wrócę (bynajmniej nie z pustymi rękoma).

Salonik Poetycki

PN 2016-10-17
Żałuję, że nie widziałem występu P. Fidury. Wyobrażam sobie zaskoczenie ze strony uczniów.

Re:Salonik Poetycki

autor 2016-10-17
Może gra jeszcze na innych instrumentach, kto wie ;)